digi backgroundwavewave mobil

Pár slov o projektu

Alex by Gianni je nový módní e-shop s exkluzivními šaty na míru, který navíc věnuje část ze svého výtěžku na podporu předčasně narozených dětí. Veškeré produkty, které značka Alex by Gianni nabízí, jsou ručně šité v České republice z velmi kvalitních materiálů. Proto byl jedním z hlavních požadavků unikátní, elegantní design e-shopu, který nejen zaujme, ale také bude plně vystihovat cíle a vizi značky.

human reference

Realizované služby

Přehled služeb, které jsme pro klienta udělali
working peaople
 • Branding

  Na základě požadavků klienta jsme vytvořili kompletní branding. Například logo, které reflektuje iniciály zakladatelky značky a návrhářky.
  Více informací o službě
 • Design

  Základním požadavkem byl elegantní, jednoduchý a svěží design, který by reflektoval styl produktů značky Alex by Gianni.
  Více informací o službě
 • Vytvoření šablon

  Součástí realizace projektu bylo samozřejmě i vytvoření šablon pro e-commerce platformu na základě vytvořeného designu.
  Více informací o službě
 • E-commerce platforma

  Na pozadí běží náš systém pro e-commerce platformy, který se stará o všechno. Skrze něj může klient spravovat a měnit celý obsah e-shopu.
  Více informací o službě
 • Webhosting

  Samozřejmostí k naší e-commerce platformě jsou i hostingové služby. Díky tomu je všechno in-house a klient má o starost méně.
  Více informací o službě

Slovo klienta

heart
Alex M.majitelka e-shopu
„S firmou DigiLabs jsme vytvářeli kompletní návrh webu a branding. Vše jsme průběžně konzultovali a výsledek předčil očekávání. Na týmu DigiLabs oceňuji především kreativní myšlení, přinášení nových nápadů, ochotu řešit problémy a rychlou komunikaci.“
Líbí se Vám naše projekty?

Ozvěte se nám.
Rádi pomůžeme zrealizovat i ten Váš.

Ještě, než odejdete, zkuste mrknout na naše další projekty.