digi backgroundwavewave mobil

Pár slov o projektu

Firma Cyklo Cibulka, která byla založena v roce 1992, nabízí široký sortiment zboží především značky českého výrobce Pells a slovenské značky CTM, a také poskytuje servis kol, lyží a snowboardů.

Původní stránky klienta obsahovaly pouze kontaktní informace a byly zastaralé. Hlavním požadavkem bylo, aby si zákazníci mohli nabízené produkty prohlédnout na internetu a poté vyzkoušet v prodejně. Spolu s klientem jsme se rozhodli vytvořit internetový katalog integrovaný do webových stránek, který lze spravovat skrze náš redakční systém. Klient prozatím neměl zájem spustit internetový prodej.

human reference

Realizované služby

Přehled služeb, které jsme pro klienta udělali
working peaople
 • Vytvoření šablon

  Na základě designu, který nám klient dal, jsme vytvořili šablony, které byly později použity pro nasazení katalogu a webových stránek.
  Více informací o službě
 • Redakční systém

  Pro správu obsahu byl použit náš redakční systém, skrze který ovládá klient jak webové stránky, tak katalog produktů.
  Více informací o službě
 • Webhosting

  Samozřejmostí k našemu redakčnímu systému jsou i hostingové služby. Díky tomu je všechno in-house a klient má o starost méně.
  Více informací o službě

Slovo klienta

heart
Petra C.majitelka, Cyklo Cibulka
„Chtěla bych vyzdvihnout bezproblémovou a rychlou komunikaci – vše bylo řešeno obratem a operativně. Jsme spokojení jak s jednoduchostí administrace, tak i s počátečním zaučením a vysvětlením. Když jsme při administraci něco nevěděli/zapomněli, byl nám postup opakovaně vysvětlen. DigiLabs jsme již mnohokrát doporučili.“
Líbí se Vám naše projekty?

Ozvěte se nám.
Rádi pomůžeme zrealizovat i ten Váš.

Ještě, než odejdete, zkuste mrknout na naše další projekty.