ZŠ a MŠ Kudlovice

Základní a Mateřská škola Kudlovice, příspěvková organizace

ZŠ a MŠ Kudlovice

Další z nových realizovaných webů byl pro Základní a Mateřskou školu v Kudlovicích. Hlavními rysy je decentní, ale barevná grafika. Celý web byl vytvořen za spolupráce paní ředitelky, která se svými připomínkami podílela na celé realizaci. 

Web obsahuje aktuality, speciální sekci “Ze života naší školy”, rychlé odkazy formou bannerů, fotogalerie a další.

Realizované služby

  • 01 Redakční systém Jarvis
  • 02 UI / UX
  • 03 Webhosting
  • 04 Webdesign
  • 05 Responzivita
  • 06 Přístupnost

Slovo Klienta

Pro tvorbu nových webových stránek naší malotřídní školy jsme si vybrali firmu DigiLabs a rozhodně jsme neprohloupili. Už při první schůzce jsme byli nadšení z velmi vstřícného jednání a profesionálního přístupu. Firma dokázala vyhovět našim požadavkům. Stejně tak nám pomohla najít vhodné řešení v různých nejasnostech. Práce byla odvedena velmi kvalitně a ve stanovené lhůtě. Komunikace probíhala a probíhá neustále, pracovníci jsou vždy k zastižení a poradí, pomohou, vysvětlí. Z nových “webovek” jsme nadšení. Rozhodně spolupráci s DigiLabs doporučujeme. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Barbora Havlíková, ředitelka

quotes

Výsledek naší práce

Naše další projekty

ZŠ Štíty

Nový web pro základní školu ve Štítech

Redakční systém Jarvis

UI / UX

Webhosting

Webdesign

Responzivita

Přístupnost

Se spoluprací s firmou Digilabs mám vynikající zkušenost, kterou naše škola získala při tvorbě nových webových stránek naší školy. Firma Digilabs reagovala okamžitě na naše podněty a požadavky, které vždy zrealizovala velice rychle, smysluplně a zodpovědně. Celkový přístup byl velice vstřícný, profesionální a každé…

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka

8lmrd7e417jn7zq

ZŠ Očovská

Nový web pro základní školu Očovskou v Hodoníně

Redakční systém Jarvis

UI / UX

Webhosting

Webdesign

Virtuální prohlídka

Responzivita

Přístupnost

v1kk0xkh6spj0r

Líbí se Vám, co jste viděli?

Kontaktujte nás.

Budeme rádi, když nám napíšete. Ale neodbíhejte daleko od telefonu nebo počítače, zakládáme si na svižné komunikaci.

KANCELÁŘ

DigiLabs Software, s.r.o.

Botanická 834/56

602 00, Brno