Interns

Stáže na míru

Interns

Parta nadšených studentů se na nás obrátila s prosbou návrhu nového designu pro jejich web Interns.cz. Požadavkem bylo, aby byl design cool a fresh (jako sami členové Interns) a uživatelsky přívětivý. Kódování a další technické záležitosti už si pak zařídili svépomocí.

O čem tento web je? Interns spojuje studentský svět s kariérním - společně tvoří komunitu studentů, kterým nestačí sedět ve školních lavicích a chtějí se dále rozvíjet, a firem, které vidí ve studentech potenciál a chtějí jim dát šanci kariérně růst už při studiu.

Realizované služby

  • 01 UI / UX
  • 02 Webdesign
  • 03 Redesign

Slovo Klienta

Díky DigiLabs dostáváme od návštěvníků pozitivní zpětnou vazbu na vzhled našeho webu. Realizace byla profesionálně odvedená, rychlá a cenově pro náš studentský projekt přijatelná. Až bude potřeba náš web rozšířit, rozhodně se na DigiLabs obrátíme znovu.

Ondřej Buček, CTO

quotes

Výsledek naší práce

Naše další projekty

HanaBrand

Redesign e-shopu se stylovými bytovými doplňky

E-shop

Redakční systém Jarvis

UI / UX

Webhosting

Platební brána

Integrace se systémy

Webdesign

Redesign

Práce s DigiLabs probíhala výborně. Byli jsme nadšeni z designu, rychlé komunikace a s celkovým přístupem při vývoji webu.

Hana Hladíková, majitelka e-shopu

ZŠ Štěpánov

Redesign webu pro základní školu Štěpánov

Redakční systém Jarvis

UI / UX

Design

Webhosting

Integrace se systémy

Webdesign

Redesign

Spolupráce s DigiLabs probíhala velmi dobře, vyhověli všem našim náročným a specifickým požadavkům při rekonstrukci obsáhlého webu naší základní školy. Přicházeli s inovativními nápady na přehlednost a design webových stránek. Velmi oceňujeme intuitivní redakční systém, který nám zjednodušil aktualizaci webu. Oceňujeme vstřícnou a rychlou komunikaci jak při tvorbě webu, tak po jeho spuštění a dolaďování drobných úprav. Samozřejmostí bylo dodržení všech dohodnutých termínů.

Mgr. Petra Nováková, zástupkyně ředitelky

Líbí se Vám, co jste viděli?

Kontaktujte nás.

Budeme rádi, když nám napíšete. Ale neodbíhejte daleko od telefonu nebo počítače, zakládáme si na svižné komunikaci.

KANCELÁŘ

DigiLabs Software, s.r.o.

Botanická 834/56

602 00, Brno