Společně tvoříme digitální budoucnost

V naší digitální agentuře DigiLabs jsme hrdí na to, že realizujeme pouze ty projekty, které skutečně dávají smysl – jak nám, tak našim klientům.

Každé řešení je navrženo systematicky a splňuje očekávání klientů. Pokud jste hledali společnost, která Vám umožní růst, zdokonalovat se a být součástí úspěšného týmu, právě jste ji našli.

Hledáme talentované jedince, kteří se chtějí rozvíjet ve své profesi, ať už jsou zkušení odborníci nebo začínající profesionálové. Naše spolupráce je založena na vzájemné důvěře a zodpovědnosti – musíme vědět, že se na Vás můžeme spolehnout a že budeme schopni společně dosahovat výsledků.

Spolupracovníky hledáme například na pozicích:

  • PHP Developeři
  • Kodéři
  • Grafici
  • Copy-writeři
  • Obchodní zástupci

Podmínkou pro budoucí spolupráci je hlavně zodpovědnost – chceme vědět, že se na Vás můžeme spolehnout a že dohody budou dodrženy

Rádi spolupracujeme i se studenty vysokých škol – pokud teprve studujete, ale už byste rádi získali praktické zkušenosti, jsme tu pro Vás. Jedinou podmínkou je docházka do naší kanceláře v Brně, kde budete mít možnost učit se od zkušených kolegů a zapojit se do reálných projektů.

Pokud máte zájem o navázání spolupráce nebo máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se nám ozvat. V DigiLabs vítáme všechny šikovné lidi, kteří mají chuť se podílet na vytváření digitální budoucnosti.

Napište nám na e-mailovou adresu info@digilabs.cz spolu s ukázkou Vaší práce a my se s Vámi co nejdříve spojíme.

Těšíme se na setkání s novými tvářemi a na spolupráci, která nás posune kupředu a pomůže nám dosáhnout nových úspěchů.

 

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.