Vybrané projekty

Podívejte na se projekty, které jsme v nedávné době realizovali.

Naše projekty se liší rozsahem a funkcionalitou. Některé jsou určeny pro osobní použití, zatímco jiné jsou určeny pro podnikání. Každý projekt se vyznačuje svým unikátním designem a funkcemi, aby co nejlépe splňoval potřeby našich klientů.

Jsme na naši práci hrdí a jestliže hledáte prvotřídní řešení, které bude splňovat Vaše očekávání a požadavky, neváhejte se na nás obrátit. O kvalitě naší práce se můžete přesvědčit na našich vybraných projektech.

YD Capital je investiční skupina působící v České republice se silným přesahem do dalších zemí Evropy. YD Capital tvoří 3 dominantní pilíře – oblast financí, real estate projekty a technologie, které směrují dynamiku celé společnosti a spojují tým erudovaných českých specialistů s letitými zkušenostmi.

DigiLabs pro nás zhotovili náš hlavní repre web a s celou zakázkou jsme byli nadmíru spokojeni. Spolupracovali jsme jak s panem Hladíkem, tak s panem Červenkou a v obou případech se nám dostalo okamžité podpory a ochoty u řešení jakékoli situace. Rozhodně DigiLabs doporučujeme a sami budete rádi i nadále spolupracovat 😊

Jana Přidalová, Marketingový manažerka YD Capital

Hotel Saxonia je luxusní butikový hotel v srdci Karlových Varů, nabízející vynikající servis, služby a luxusní italský design pokojů. Je součástí hotelového řetězce Hotelis, se kterým spolupracujeme při tvorbě hotelových webů, které se pyšní moderním designe, uživatelskou přívětivostí, pohodlnou rezervací z webových stránek čí nákupem pobytových balíčku nebo voucherů.

E-shop Integrace se systémy Grafické práce

FC Slovácko, úspěšný fotbalový klub působící v nejvyšší české fotbalové lize, nyní zaujímá čelní pozice i v online prostředí díky svým nově zrealizovaným webovým stránkám. Tento moderní a efektivní nástroj pro komunikaci a prezentaci klubu představuje ideální spojení tradičních hodnot a nejnovějších technologií.

Redakční systém Jarvis Integrace se systémy Grafika pro sociální sítě

Skupina FVzdělávání je výjimečným klientem, který se zaměřuje na posilování finanční gramotnosti veřejnosti. Naším úkolem bylo vytvořit komplexní webové stránky, které by nejen představily tuto skupinu úspěšných finančních poradců, ale také by poskytly užitečné edukační materiály a nabídly širokou škálu finančních služeb.

Branding Redakční systém WordPress Logo

S potěšením předkládáme referenci na úspěšně dokončený projekt webových stránek Dalito, nezávislého online magazínu zaměřeného na společenskou zodpovědnost. Magazín Dalito má za cíl oslovit čtenáře, kteří se chtějí posouvat, vzdělávat a přistupovat zodpovědně ke zkušenostem a úspěchům druhých.

Redakční systém WordPress

Společnost ARP Racing Parts je jedním z předních globálních výrobců a prodejců komponentů pro závodní motocykly. Naším úkolem bylo vytvořit webové stránky, které by odpovídaly jejich prestižní pozici na trhu a zároveň nabídly pohodlný a efektivní způsob nákupu pro jejich zákazníky.

E-shop Redakční systém Jarvis Platební brána Integrace se systémy

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí realizace webových stránek pro Městys Drásov, malebnou obec nacházející se v krásném regionu Tišnovska. Tato lokalita je geomorfologicky situována ve střední části Boskovické brázdy, obklopena okraji Českomoravské vrchoviny.

Spolupráce se společností DigiLabs byla na vysoké úrovni, velice příjemná komunikace, oceňujeme především vstřícnost a ochotu řešit požadavky dle našich představ. Uspořádání i grafická úprava výsledného webu byla provedena dle očekávání.
Společnosti DigiLabs velmi doporučujeme, neboť se jedná o společnost mladých, kreativních chlapců, majících elán, drive a především zájem vyhovět v maximální míře požadavkům a přáním zákazníka.

Iva Štěpánková, referentka městysu

Společnost Perezoso se zaměřuje na online výuku cizích jazyků přímo s rodilými mluvčími z pohodlí domova. Tato inovativní platforma umožňuje žákům aktivně se zapojit do výuky prostřednictvím interaktivní vizuální tabule Miro.

E-shop Redakční systém Jarvis Platební brána Integrace se systémy

Spolupráca bola neskutočne príjemná, komunikácia bola rýchla a zreteľná. Drobnosti ohľadom projektu sme riešili početnými priebežnými konzultáciami, takže sme vždy vedeli, v akom štádiu projekt je.
Náš projekt kvôli závažným pôvodným nedostatkom putoval medzi veľa realizátormi iných agentúr, až pristál na stole u Digilabs, ktorí ho detailne zanalyzovali a dômyselne pretvorili.
Nielenže nám pomohli vytvoriť nový projekt na mieru, ale mysleli aj na spústu dôležitých detailov, ktoré by nám ani nenapadli.
Výsledok je nad naše očakávania, oceňujeme zmysel pre detail a dôkladné testovanie pred spustením projektu, naši prví zákazníci sú s aplikáciou veľmi spokojní, čo myslím, že hovorí samo za seba.
Takýto individuálny a profesionálny prístup sme ešte nikde nezažili. Chlapcov práca viditeľne napĺňa a baví, preto sú ich projekty také jedinečné.

Lucia Ručková, majitelka

Realizace nového webu a branding pro SEO a digitálního marketingového specialistu

Branding Redakční systém WordPress Logo

Kluci z DigiLabs odvedli skvělou práci. Grafiku doladili přesně podle mých představ. Díky obrovským znalostem bylo kódování a programování už jen sázka na jistotu. Pokud hledáte někoho, kdo projekt uchopí tím správným způsobem a odvede kvalitní a spolehlivou práci, pak se na kluky z DigiLabs obraťte. Já to určitě udělám znovu!

Viktor Holas

Měli jsme tu čest pracovat na e-shopu HanaBrand, který nabízí širokou škálu ručně vyráběných bytových doplňků, látek, vonných svíček, olejů a hedvábných šátků. Paní Hana Hladíková, zakladatelka a majitelka HanaBrand, působí na trhu již od roku 2015. Jejím hlavním cílem je přinášet svým zákazníkům radost prostřednictvím jedinečných a kvalitních výrobků, které vznikají v samotném srdci Vysočiny.

Branding E-shop Redakční systém Jarvis Platební brána Integrace se systémy Logo Tiskoviny Grafické práce

Práce s DigiLabs probíhala výborně. Byli jsme nadšeni z designu, rychlé komunikace a s celkovým přístupem při vývoji webu.

Hana Hladíková, majitelka e-shopu

Byli jsme požádáni skautským oddílem Junák Šlapanice, který se nachází ve Šlapanicích u Brna, o vytvoření moderního grafického návrhu jejich webových stránek. Zaměřili jsme se na to, aby byl vzhled nového webu svěží a moderní, současně ale reflektoval historii a tradice hnutí.  S více než 200 členy, jejichž počet neustále roste, bylo pro vedení oddílu důležité automatizovat některé procesy a zpřístupnit informace o členech na jednom místě.

Logo Grafické práce

S výsledkem práce jsme maximálně spokojeni. Oceňujeme perfektní komunikativnost, rychlost zpracování a dodržení předem dohodnutého termínu. Firmu DigiLabs rádi doporučíme dalším zákazníkům.

MUDr. Jiří Hodek, vedoucí oddílu

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.