Městys Drásov

Modernizace webové prezentace městysu

detail_back
desktop
detail_front

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí realizace webových stránek pro Městys Drásov, malebnou obec nacházející se v krásném regionu Tišnovska. Tato lokalita je geomorfologicky situována ve střední části Boskovické brázdy, obklopena okraji Českomoravské vrchoviny.

Služby, které jsme poskytli

Naším úkolem bylo nasadit dodaný grafický návrh od klienta na náš redakční systém a zajistit splnění všech zákonných požadavků, které jsou na obecní web kladeny. V rámci tohoto projektu jsme úspěšně implementovali elektronickou úřední desku a zabezpečili export dat ve formátu open data.

Kromě toho jsme webové stránky propojili se službou Česká Obec, která umožňuje snadné zasílání novinek z webových stránek přímo do mobilní aplikace uživatelů.

Realizace webových stránek městyse Drásov představuje další úspěšný projekt, který dokazuje schopnosti našeho redakčního systému. Tento systém umožňuje jednoduchou správu velkého množství obsahu a splňuje funkcionální požadavky našich klientů. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto projektu a podílet se na rozvoji online prezentace městyse Drásov.

Výsledek naší práce

Pár slov od klienta

Spolupráce se společností DigiLabs byla na vysoké úrovni, velice příjemná komunikace, oceňujeme především vstřícnost a ochotu řešit požadavky dle našich představ. Uspořádání i grafická úprava výsledného webu byla provedena dle očekávání.
Společnosti DigiLabs velmi doporučujeme, neboť se jedná o společnost mladých, kreativních chlapců, majících elán, drive a především zájem vyhovět v maximální míře požadavkům a přáním zákazníka.

Iva Štěpánková, referentka městysu

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.