Kontakty

Máte nápad na unikátní aplikaci, potřebujete moderní web či e-shop, nebo hledáte řešení současného problému? Náš tým odborníků je připraven Vám pomoci. Společně transformujeme Vaše nápady na úspěšné digitální řešení, které Vám pomůže růst a zvýšit Vaši konkurenceschopnost.

Seznamte se s klíčovými osobami, se kterými s největší pravděpodobností budete komunikovat.

ondra červenka

Ing. Ondřej Červenka

Jednatel

Rád komunikuji s lidmi a navazuji nové kontakty.  Možná asi proto když nám zavoláte, zvednu to s velkou pravděpodobností já. 

U nás ve firmě dohlížím na to, aby vše fungovalo tak, jak má a nic se nezapomínalo. Mimo management zastávám také funkci kodéra a UX supervisora. 

7ifli4lu4sezghq

Ing. Petr Hladík

Jednatel

Naplňuje mě práce na zajímavých projektech, ve kterých vidím jasný potenciál. 

Práce, která je vykonávána efektivně a jsou za ní viditelné výsledky. U nás mám na starosti vývoj a dbám na to, aby naše řešení byla efektivní a dlouhodobě udržitelná. 

Máte zajímavý projekt? Povězte mi o něm víc.

Samozřejmě za všemi našimi úžasnými výsledky nestojí jen dva lidé, ale celý náš DigiLabs tým. A protože šikovných lidí není nikdy dost, zkuste s námi navázat kariérní spolupráci – prohlédněte si nabídku kariéry.

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.