Školy

Vytvořili jsme desítky školních webů a tak dobře víme, jaké problémy školy řeší a jaké požadavky mají.

Klademe důraz na to, aby výsledek naší práce usnadňoval komunikaci mezi školou, studenty, rodiči a učiteli. Při vytváření webových stránek pro školy bereme v potaz individuální potřeby každé školy.

Redakční systém, který pro tvorbu školních webových stránek používáme je modulární a nabízí nespočet funkcí a modulů, které si škola na základě potřeb může vybrat a které ji také doporučíme. 

Spolupracujeme s řadou škol a vzdělávacích institucí, abychom jim pomohly zlepšit komunikaci a informovanost ve školství. Webové stránky jsou připraveny na různé výzvy digitálního vzdělávání a jsou přizpůsobeny pro mobilní zařízení, což zaručuje, že informace jsou snadno dostupné kdykoli a kdekoli.

Mezi naše úspěšné projekty se zařadily i webové stránky Základní školy Břest. Jeden z hlavních požadavků byla decentní, ale nápaditá grafika. Web byl vytvořen za spolupráce s panem ředitelem, který se svými návrhy a připomínkami podílel na celé realizaci.

Tentokrát jsme se při naší práci podívali do krásného města Chropyně, kde jsme pracovali na webových stránkách pro místní základní školu pana ředitele Bajgara. Žlutá barva, typická pro fasáda školy, byla použita i na webu. Budovu školy, třídy, počítačovou učebnu i tělocvičnu si můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce.

Spolupráce se společností Digilabs byla bezproblémová. Od prvotního kontaktování, až po předání "díla". Celkový přístup byl na vysoké profesionální úrovni. Výsledná práce je bez chybičky. Splňuje všechno, na čem jsme se domluvili. Firmu Digilabs bych určitě doporučil všem svým známým.

Mgr. Milan Bajgar, MBA, ředitel

Přesto, že se jedná o malotřídku, škola v Kudlovicích pod sebou slučuje základní školu, mateřskou školu, školní družinu i jídelnu. Spolupráce a pohotová komunikace byla na vysoké úrovni a i my jsme se nakonec cítili jako další pomyslná součást školy.

Pro tvorbu nových webových stránek naší malotřídní školy jsme si vybrali firmu DigiLabs a rozhodně jsme neprohloupili. Už při první schůzce jsme byli nadšení z velmi vstřícného jednání a profesionálního přístupu. Firma dokázala vyhovět našim požadavkům. Stejně tak nám pomohla najít vhodné řešení v různých nejasnostech. Práce byla odvedena velmi kvalitně a ve stanovené lhůtě. Komunikace probíhala a probíhá neustále, pracovníci jsou vždy k zastižení a poradí, pomohou, vysvětlí. Z nových “webovek” jsme nadšení. Rozhodně spolupráci s DigiLabs doporučujeme. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Barbora Havlíková, ředitelka

Nový pan ředitel na Základní škole J. A. Komenského v Kyjově se rozhodl, že jejich celková prezentace potřebuje změnu. Proto nás kontaktoval, abychom mu pomohli a vytvořili novou grafickou stránku školy. Výsledkem naší práce je celková vizuální identita školy včetně loga, plakátů, hlavičkového papíru, grafiky pro sociální sítě apod. Změnu si také zasloužil i školní web, který jsme díky přesným a věcným požadavkům pana ředitele taktéž vyhotovili.

Redakční systém Jarvis Logo Tiskoviny Grafika pro sociální sítě Virtuální prohlídka

Spolupráci s DigiLabs hodnotím velmi pozitivně. Mé zadání, které určitě nebylo zcela standardní, zvládli na výbornou. Komunikace byla profesionální, jejich komentáře, nápady a doporučení moderní a kreativní. Výsledkem je naprosto čistý design, který je přitom hravý a stránky v tomto novém kabátě originální a přehledné. Celý příběh vzniku nové vizuální identity si můžete přečíst na stránkách naší školy.
Tým DigiLabs ukázal, že se nezalekne jakékoliv výzvy a je schopen maximálně vyjít vstříc velmi detailním a náročným požadavkům. Z tohoto důvodu mohu DigiLabs doporučit i náročnější klientele.

Mgr. Radek Klech, ředitel

Na přelomu roku jsme zahájili práce na webových stránkách pro Základní školu Oskol v Kroměříži. Žluto-modrá grafika byla vybrána na základě školních barev. Snadnější orientaci pro návštěvníky webu zajišťují tlačítka s důležitými odkazy.

Spolupráce s pracovníky firmy Digilabs.cz byla přesně taková, jakou nám slibovali – příjemná, vstřícná a vedená k oboustranné spokojenosti. Firma mě zaujala již svými vlastními webovými stránkami. K navázání spolupráce mě ale přesvědčily především přehledně zpracované reference.

Příprava na vytváření webových stránek probíhala velmi efektivně a konzultanti převedli naši představu do reality bez zádrhelů a potíží. Rychlá a operativní komunikace, okamžité řešení sporných otázek a nepřetržitá podpora jsou pak „třešničkou na dortu“ celkového obrazu firmy.

Představu o ideálním školním webu jsme ve škole hledali poměrně dlouho. Nyní jsme konečně spokojeni. Jednoduchá a přehledná administrace nám dává také řadu možností, jak s minimální časovou náročností web naplňovat a aktualizovat.

Mgr. Hana Ginterová, ředitelka

Ke konci roku 2021 jsme dokončovali mnoho rozdělaných projektů. Mezi nimi se schovávaly webové stránky malé školy z Olomouckého kraje. Základní škola Nová Hradečná vyučuje žáky 1. - 5. stupně a paní ředitelka nás oslovila s přáním oživení jejich internetové prezentace. Velice rádi jsme se toho úkolu chopili a výsledek naší práce si můžete zde prohlédnout.

Velice rádi jsme se podíleli na tvorbě nového webu pro Základní školu ve Štítech. Najdete na něm poutače na důležité odkazy, aktuality pro ZŠ, MŠ i školní jídelnu, fotogalerii, bannery s partnery školy a další funkce.

Se spoluprací s firmou Digilabs mám vynikající zkušenost, kterou naše škola získala při tvorbě nových webových stránek naší školy.
Firma Digilabs reagovala okamžitě na naše podněty a požadavky, které vždy zrealizovala velice rychle, smysluplně a zodpovědně.
Celkový přístup byl velice vstřícný, profesionální a každé osobní setkání proběhlo v přátelské atmosféře.

Velice rádi bychom firmu Digilabs doporučili všem, kteří hledají skvělou spolupráci, profesionální přístup, rychlé jednání, tvůrčí atmosféru a spolehlivost. Toto vše firma Digilabs nabízí svým klientům a takto naše vzájemná spolupráce bude i nadále pokračovat. Děkujeme a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka

Základní školu Gajdošova se stala druhou brněnskou školou, se kterou jsme měli tu čest spolupracovat. Hlavními rysy je žluto modrá grafika, která byla stanovena na základě školního loga. Celý web byl vytvořen za spolupráce pana ředitele, který se značně svými připomínkami podílel na celé realizaci. Web obsahuje Úřední desku, rychlé odkazy formou bannerů, aktuality, fotogalerie a další prvky.

Spolupráci a celkový přístup firmy Digilabs hodnotím kladně - potěšila mne hlavně míra efektivity a na čem jsem se domluvili, to platilo.
S výsledkem práce jsem spokojen - odpovídá naší představě na začátku projektu.
Nemám problém doporučit DigiLabs dalším kolegům v segmentu či veřejné správy.

Mgr. Rostislav Novotný, ředitel

Poté, co základní škola Očovská v Hodoníně dokončila rekonstrukci své budovy, nastal čas také na kompletní rekonstrukci webu, který by zjednodušil přístup rodičům a reflektoval nové barvy na fasádě školy. Zrenovované prostory školy si můžete prohlédnou ve virtuální prohlídce.

Redakční systém Jarvis Virtuální prohlídka

Mezi další nedávno realizované projekty patří také web pro základní a mateřskou školu v Moravci. Na základě konzultace s paní ředitelkou jsme vypracovali jednoduchý barevný design stránek s hravými kreslenými prvky, který vás na první pohled zaujme. 

Spolupráce probíhala hladce, navržený systém je intuitivní a firma dokázala vše přizpůsobit našim požadavkům. Předala nám data z původních stránek, reagují na naše dotazy a požadavky na pomoc.

Mgr. Veronika Pechová

Do nového školního roku s novým webem! To si vzala za cíl základní škola z Polešovic. Hlavním rysem je zde pestré paleta barev, která reflektuje vzhled budovy školy. Celkový design je dílem společné práce mezi námi a zaměstnanci školy, kteří se velkou mírou podíleli na celé realizaci.

Redakční systém Jarvis Virtuální prohlídka

Realizace proběhla velmi hladce, vše funguje jak má. Zaškolení mezi 20-ti učiteli proběhlo perfektně. Dosavadní spolupráce na jedničku. S klidem bych vás doporučil jiným firmám.

Mgr. Radim Pikner, ředitel

Další z našich realizovaných školních produktů zamířil na základní školu v Kopřivnici. Přání paní ředitelky a zástupkyně bylo, aby stránky zachovaly jednoduchost, barvy školy a vycházely z předchozích stránek. Součástí nového webu byla také tvorba virtuální prohlídky po prostorách školy.

Redakční systém Jarvis Virtuální prohlídka

Spolupráce s firmou Digilabs byla a je skvělá, okamžitá reakce na připomínky, rychlé řešení problémů, ochota a vstřícnost. Paní zástupkyně, paní sekretářka i já jsme se stránkami spokojené, ostatní školní zaměstnanci se učí se stránkami teprve pracovat.
Firmu Digilabs bych určitě doporučila komukoliv.

Mgr. Jana Neničková

Jsme moc rádi, že jsme se mohli podílet na projektu tvorby nového webu pro Základní školu Letovice. Design na míru, podtržený specifickými prvky dodává webu moderní a nadčasový vzhled. 

Spolupráce se zástupci firmy DigiLabs byla velice profesionální, korektní a nápaditá již od začátku. Návrhy a postupy, které vedly inovaci našich webových stránek, byly zcela dle našich představ a splnily očekávání. S finálním produktem jsme velmi spokojeni a doporučujeme firmu ostatním zájemcům.

Mgr. Vítězslav Šos, ředitel

Pro mateřskou, základní a střední školu ve Vyškově jsme provedli kompletní oživení webových stránek. Velký důraz byl kladen na nápadité a hravé prostředí, pestrobarevné hlavní menu a atraktivní design.

Myslím, že kritérium, které jsme si stanovili jako jedno z hlavních při výběrovém řízení - komunikace se zákazníkem, Vaše společnost splnila nad naše očekávání.
Spolupráce s firmou DigiLabs probíhala tak, jak si každý zákazník přeje. Profesionální a vstřícný přístup, příjemná komunikace, skvělé nápady, prostě vše předčilo naše očekávání. Parta zapálených “kluků” zaručuje pohodu a spokojenost pro nové zájemce. Děkujeme.
Přejeme vám hodně dalších spokojených zákazníků a věřím, že se na vás můžeme v případě potřeby vždy obrátit.

Mgr. Jana Vágnerová, ředitelka

Vytvořili jsme kompletně nové webové stránky pro přední brněnskou základní a mateřskou školu na ulici Kotlářská. Velký prostor jsme věnovali aktualitám, které škola využívá k okamžitému předávání informací žákům i jejich rodičům. Klíčová byla také přehlednost a jednoduchost webu.

Inspirací při práci na tomto projektu nám bylo prostředí vesnice, ve kterém se škola nachází, skromné a jednoduché přesto nápadité a plné barev. Stránky mají velký prostor pro aktuality, jsou přehledné a nejdůležitější informace jsou hned na očích.

Po zkušenostech při tvorbě nového webu jsem rozhodně přesvědčena o kvalitní práci firmy DigiLabs. Nové stránky vypadají a fungují „bohovsky“. Určitě doporučuji, ten kdo koupí - neprohloupí!

Mgr. Jitka Řeháková, ředitelka

ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín dokončila kompletní rekonstrukci vnější části budovy a požádali nás, abychom nasadili novou “fasádu” také jejich webu. Věříme, že by webové stránky po rekonstrukci dostaly jedničku s hvězdičkou.

Redakční systém Jarvis Integrace se systémy

Přístup hodnotíme velmi pozitivně. Pracovníci firmy se webu pečlivě věnovali a vše konzultovali se školou od tvorby grafických návrhů až po obsahovou stránku. Převod ze staré verze tak proběhl hladce a bez komplikací. Velmi kladně hodnotíme profesionalitu s jakou na webových stránkách pracují. S výsledkem práce jsme spokojeni. Stránky plní svoji funkci, jsou přehledné a snadno ovladatelné. Spolupráci s Digilabs vřele doporučujeme.

Mgr. Zbyněk Mašek, ředitel

Základní škola Štěpánov se na nás obrátila s požadavkem o předělání jejich stávajícího webu, který byl dlouhodobě nevyhovující. Na základě detailních požadavků jsme navrhli vytvoření nového vizuálního stylu webové stránky a nasazení našeho redakčního systému, skrze který lze pohodlně spravovat veškerý obsah na webových stránkách.

Redakční systém Jarvis Integrace se systémy

Spolupráce s DigiLabs probíhala velmi dobře, vyhověli všem našim náročným a specifickým požadavkům při rekonstrukci obsáhlého webu naší základní školy. Přicházeli s inovativními nápady na přehlednost a design webových stránek.
Velmi oceňujeme intuitivní redakční systém, který nám zjednodušil aktualizaci webu. Oceňujeme vstřícnou a rychlou komunikaci jak při tvorbě webu, tak po jeho spuštění a dolaďování drobných úprav. Samozřejmostí bylo dodržení všech dohodnutých termínů.

Mgr. Petra Nováková, zástupkyně ředitelky

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.