SOSTP Teplice

Tři školy na jednom místě

detail_back
detail_main
detail_front

Představujeme webové stránky pro SOSTP Teplice, což je organizace sjednocující Hotelovou školu, Obchodní akademii a Střední průmyslovou školu v Teplicích.

Služby, které jsme poskytli

Redakční systém Jarvis Integrace se systémy Grafické práce

Tento projekt vyžadoval důkladný a promyšlený návrh obsahové struktury. Obsah webových stránek byl rozdělen do tří samostatných částí, jedna pro každou školu. Díky pečlivému plánování a provedení se nám podařilo vytvořit přehledné webové stránky, na kterých se návštěvníci mohou snadno orientovat.

Při realizaci bylo nutné zpracovat a převést velké množství obsahu z původních webových stránek, který však bylo nutné nejprve očistit a aktualizovat. Současně jsme se zaměřili na inovaci grafických prvků a vytvořili jsme piktogramy, které napomáhají při identifikaci jednotlivých fakult školy. Tyto prvky přispívají k jednotnému vizuálnímu stylu webových stránek a zvyšují jejich atraktivitu.

Projekt by nebyl možný bez skvělé kooperace s paní Adélou Filipovou, která zastávala roli projektového manažera ze strany klienta. Její odborné znalosti, zkušenosti a vedení byl klíčové pro úspěšnou realizace tohoto náročného projektu.

Výsledkem naší spolupráce je moderní, přehledná a funkční webová stránka, která slouží jako centrální informační zdroj pro studenty, učitele a širokou veřejnost. Zároveň umožňuje správcům velice jednoduchou a pohodlnou administraci veškerého obsahu. Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí tohoto projektu a aktivně přispívat k úspěchu této prestižní školy.

Výsledek naší práce

Některé z našich dalších kreativních prací

Mezi naše úspěšné projekty se zařadily i webové stránky Základní školy Břest. Jeden z hlavních požadavků byla decentní, ale nápaditá grafika. Web byl vytvořen za spolupráce s panem ředitelem, který se svými návrhy a připomínkami podílel na celé realizaci.

Tentokrát jsme se při naší práci podívali do krásného města Chropyně, kde jsme pracovali na webových stránkách pro místní základní školu pana ředitele Bajgara. Žlutá barva, typická pro fasáda školy, byla použita i na webu. Budovu školy, třídy, počítačovou učebnu i tělocvičnu si můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce.

Spolupráce se společností Digilabs byla bezproblémová. Od prvotního kontaktování, až po předání "díla". Celkový přístup byl na vysoké profesionální úrovni. Výsledná práce je bez chybičky. Splňuje všechno, na čem jsme se domluvili. Firmu Digilabs bych určitě doporučil všem svým známým.

Mgr. Milan Bajgar, MBA, ředitel

Přesto, že se jedná o malotřídku, škola v Kudlovicích pod sebou slučuje základní školu, mateřskou školu, školní družinu i jídelnu. Spolupráce a pohotová komunikace byla na vysoké úrovni a i my jsme se nakonec cítili jako další pomyslná součást školy.

Pro tvorbu nových webových stránek naší malotřídní školy jsme si vybrali firmu DigiLabs a rozhodně jsme neprohloupili. Už při první schůzce jsme byli nadšení z velmi vstřícného jednání a profesionálního přístupu. Firma dokázala vyhovět našim požadavkům. Stejně tak nám pomohla najít vhodné řešení v různých nejasnostech. Práce byla odvedena velmi kvalitně a ve stanovené lhůtě. Komunikace probíhala a probíhá neustále, pracovníci jsou vždy k zastižení a poradí, pomohou, vysvětlí. Z nových “webovek” jsme nadšení. Rozhodně spolupráci s DigiLabs doporučujeme. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Barbora Havlíková, ředitelka

Nový pan ředitel na Základní škole J. A. Komenského v Kyjově se rozhodl, že jejich celková prezentace potřebuje změnu. Proto nás kontaktoval, abychom mu pomohli a vytvořili novou grafickou stránku školy. Výsledkem naší práce je celková vizuální identita školy včetně loga, plakátů, hlavičkového papíru, grafiky pro sociální sítě apod. Změnu si také zasloužil i školní web, který jsme díky přesným a věcným požadavkům pana ředitele taktéž vyhotovili.

Redakční systém Jarvis Logo Tiskoviny Grafika pro sociální sítě Virtuální prohlídka

Spolupráci s DigiLabs hodnotím velmi pozitivně. Mé zadání, které určitě nebylo zcela standardní, zvládli na výbornou. Komunikace byla profesionální, jejich komentáře, nápady a doporučení moderní a kreativní. Výsledkem je naprosto čistý design, který je přitom hravý a stránky v tomto novém kabátě originální a přehledné. Celý příběh vzniku nové vizuální identity si můžete přečíst na stránkách naší školy.
Tým DigiLabs ukázal, že se nezalekne jakékoliv výzvy a je schopen maximálně vyjít vstříc velmi detailním a náročným požadavkům. Z tohoto důvodu mohu DigiLabs doporučit i náročnější klientele.

Mgr. Radek Klech, ředitel

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.