CMS Jarvis

Pro co nejjednodušší správu webu jsme vyvinuli vlastní redakční systém, který se maximálně snaží ulehčit Vaši práci.

Přehledné, intuitivní a moderní prostředí

Systém má moderní a responzivní design (přizpůsobený pro všechna zařízení), ve kterém se snadno zorientujete.

Vytvořili jsme přehlednou strukturu, díky které nemusíte nic složitě hledat a vše snadno najdete. A to nejen při práci na počítači, ale i pohodlně na mobilním telefonu. Takže i když jste na cestách, editace Vašeho webu pro Vás není překážkou.

Jednoduchá editace skrze grafické rozhraní

Rychlejší způsob editace webu byste hledali jen těžko. Vyvinuli jsme editor, který umožňuje spravovat web přímo z tzv. front-endu (přímo při procházení webu jako běžný uživatel), bez nutnosti hledání požadovaného obsahu v menu redakčního systému. Zkrátka, na co kliknete, to upravujete.

Vysoká úroveň zabezpečení, neustálé aktualizace a nové funkce

Jarvis není open-source, jeho kód si držíme pod pokličkou jen my, což spolu s mnoha bezpečnostními opatřeními je kombinace, kterou případní hackeři raději přeskočí a vyberou si snadnější cíl.

Neustále pracujeme na vylepšování stávajícího řešení a inovujeme všechny oblasti – jak bezpečnost, tak nové funkce, abychom Vám vždy mohli nabídnout to nejlepší.

Platformu rovněž pravidelně testujeme a zjišťujeme případné nedostatky.

Jednoduchá správa jazykových mutací

Obsah v češtině, English, Deutsche, Español, 中文? Con mucho gusto señor! V systému můžete vytvářet překlady pro libovolné světové jazyky. Váš web se tedy může zobrazovat s lokalizací pro návštěvníky z Česka, Ameriky nebo např. Číny. Každá entita v systému se spravuje přehledně na jedné jediné stránce, a to včetně překladů.

Pokročilá cenotvorba

1 000 Kč? € 40,45? $ 43,86? 6 834,40 ¥? Systém Jarvis umí operovat se všemi světovými měnami, které podporuje Evropská Centrální Banka (ECB). Každý den, co ECB vypíše nové kurzy, jej systém sám okamžitě synchronizuje, tudíž jsou přepočty do ostatních měn vždy aktuální a je jen na Vás, zda systém necháte ceny do ostatních měn přepočítávat automaticky nebo je uvedete manuálně.

Můžete také vytvořit libovolné množství cenových hladin pro konkrétní skupiny uživatelů a uvádět jim rozdílné ceny a slevy.

Váš e-shop tak bude kompletně připraven na B2C i B2B řešení.

Samozřejmostí je také kontrola DIČ v Evropském centrálním systému výměny informací o DPH.

Kontrola skladu a správa produktů

Nemusíte si lámat hlavu s dostupností produktů a jejich množstvím na skladě. Systém vše hlídá a v případě nízkého skladového množství Vás upozorní, abyste včas stihli doplnit zásoby, než se produkt vyprodá.

Platební brána a slevové kupony samozřejmostí

V dnešní době mít e-shop bez platební brány, to je jako jít běhat s jednou botou – jde to, ale není to ono. Proto náš systém podporuje různé platební brány (Stripe, GoPay, ComGate, PayPal), díky kterým můžete spolehlivě přijímat platby z celého světa. V případě, že byste chtěli jinou platební bránu, není problém ji implementovat.

Všichni rádi nakupujeme se slevou, proto možnost používání velice oblíbených slevových kuponů je nedílnou součástí Jarvisu. A samozřejmě zdarma, ne za měsíční paušál jako v případě mnoha jiných systémů. Dále systém umí podporovat Váš prodej – slevy na první nákup, připomenutí nákupu i slevy jako odměny za vyplnění hodnocení objednávky.

Propojení se softwarem třetích stran

Používáte vlastní účetní systém a požadujete, aby komunikoval s Vaším e-shopem? Chcete, aby se u Vás zákazníci mohli registrovat přes formulář? Potřebujete web napojit na analytické nástroje, cenové srovnávače nebo přidat chat se zákazníky? Není problém. To vše a mnohem více je možné díky propojení s různými softwarem třetích stran. Jarvis je navržen tak, aby bylo možné jej napojit na nástroje třetích stran tak, aby Vám usnadnil správu a poskytl nejkomplexnější řešení pro Vaše podnikání.

SEO optimalizace a rychlost

Při návrhu systému jsme kladli důraz na SEO optimalizaci, aby byl váš web co nejlépe viditelný ve vyhledávačích. Kromě toho Jarvis obsahuje řadu SEO funkcí, které vám pomohou zlepšit pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání. Navíc jsme optimalizovali načítání stránek, aby byly co nejrychlejší, čímž přispíváme k lepšímu uživatelskému zážitku a vyšší konverzní míře.

Podpora a školení

Naše podpora je tu pro Vás, kdykoliv budete potřebovat pomoc nebo poradit. Poskytujeme online technickou podporu, která zahrnuje pravidelné aktualizace systému a řešení případných problémů. Kromě toho nabízíme školení pro uživatele, kteří si chtějí osvojit systém Jarvis a všechny jeho funkce. Toto školení je možné absolvovat, jak osobně, tak online.

Integrace s e-mailovým marketingem

E-mailový marketing je stále jednou z nejúčinnějších metod pro oslovení zákazníků a náš systém Jarvis to bere v potaz. Je možné jej například integrovat s populárními e-mailovými nástroji, které umožňují snadno vytvářet a odesílat e-mailové kampaně

 

Redakční systém Jarvis je navržen s myšlenkou na jednoduchost, rychlost a bezpečnost. S naší platformou můžete spravovat svůj web, e-shop nebo blog efektivně a bez stresu. Rovněž nabízíme širokou škálu funkcí a integrací, díky kterým bude váš web skvěle fungovat a přilákat co nejvíce zákazníků. Ať už jste začátečník nebo zkušený uživatel, systém Jarvis Vám poskytne vše, co potřebujete pro úspěšný provoz vašeho online podnikání.

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.