1.FC Slovácko

Brána do světa vrcholového fotbalu a online excelence

detail_back3
m9.original
m8.original

FC Slovácko, úspěšný fotbalový klub působící v nejvyšší české fotbalové lize, nyní zaujímá čelní pozice i v online prostředí díky svým nově zrealizovaným webovým stránkám. Tento moderní a efektivní nástroj pro komunikaci a prezentaci klubu představuje ideální spojení tradičních hodnot a nejnovějších technologií.

Služby, které jsme poskytli

Redakční systém Jarvis Integrace se systémy Grafika pro sociální sítě

Webové stránky 1. FC Slovácko se vyznačují nadčasovým a elegantním designem, který dokonale reprezentuje tým a zároveň zajišťuje pohodlné a intuitivní procházení obsahem. Návštěvníci tak snadno najdou veškeré důležité informace o týmu, hráčích, zápasech, výsledcích či nadcházejících utkáních.

Jedním z klíčových prvků stránek je automatická synchronizace zápasů a výsledků, která výrazně zjednodušuje administrativu klubu v online prezentaci. Díky tomuto řešení může klub snadno a průběžně aktualizovat informace o zápasech a výsledcích, aniž by musel ztrácet čas ručním zadáváním dat a může se tak plně soustředit na svou primární činnost a zaměřit se na dosahování sportovních úspěchů.

Webové stránky 1. FC Slovácko tak představují dokonalý most mezi fanoušky, hráči a klubem, který umožňuje sdílet aktuality, oslavy úspěchů a budování silné komunity. Díky svému profesionálnímu vzhledu, plynulému chodu a maximální funkčnosti se stránky stávají klíčovou součástí celkové image a prezentace tohoto ambiciózního fotbalového klubu.

Výsledek naší práce

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.