FVzdělávání

Finance & Vzdělávání

detail_back
detail_main
detail_front

Skupina FVzdělávání je výjimečným klientem, který se zaměřuje na posilování finanční gramotnosti veřejnosti. Naším úkolem bylo vytvořit komplexní webové stránky, které by nejen představily tuto skupinu úspěšných finančních poradců, ale také by poskytly užitečné edukační materiály a nabídly širokou škálu finančních služeb.

Služby, které jsme poskytli

Branding Redakční systém WordPress Logo

Pro FVzdělávání jsme vytvořili webové stránky s jedinečnou vizuální identitou a uživatelsky přívětivým designem, které prošli celým tvůrčím procesem od počátečního grafického návrhu až po finální realizaci. Na stránkách jsou k dispozici články a videa, které slouží jako edukační materiály pro návštěvníky, a zároveň zde naleznete informace o nabízených finančních službách.

Stránky umožňují návštěvníkům přidávat vlastní reference na jednotlivé členy týmu a vyjádřit tak spokojenost s jejich prací. Kromě toho jsme integrovali funkci pro nahlášení pojistných událostí.

Celý projekt byl realizován na redakčním systému WordPress, který umožňuje snadnou aktualizaci a správu obsahu. Naše spolupráce s FVzdělávání byla velmi příjemná, a jsme hrdí na to, že jsme mohli přispět k jejich poslání - vzdělávat veřejnost v oblasti financí a poskytovat kvalitní finanční produkty.

Děkujeme FVzdělávání za možnost spolupracovat na tomto projektu a přejeme jim mnoho úspěchů v jejich dalších snahách v oblasti finančního vzdělávání a poradenství.

Výsledek naší práce

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.