YD capital

Investiční skupina spojující real estate, finance a technologie ve váš prospěch.

unrecognizable-business-partners-working-with-statistic-charts-businessman-holding-tablet-professional-content-businesswoman-making-notes-statistics-communication-partnership-concept
ydc
logoydc

YD Capital je investiční skupina působící v České republice se silným přesahem do dalších zemí Evropy. YD Capital tvoří 3 dominantní pilíře – oblast financí, real estate projekty a technologie, které směrují dynamiku celé společnosti a spojují tým erudovaných českých specialistů s letitými zkušenostmi.

Služby, které jsme poskytli

Samotná realizace probíhala v úzké kooperaci s grafiky z Infinite Design, kteří vytvořili a dodali veškeré grafické podklady. Od brandingu až po grafický návrh celého webu. Naším úkolem bylo vytvořit a optimalizovat šablony pro všechna dostupná zařízení. Důraz byl především kladen na mobilní zařízení, která v dnešní době tvoří podstatnou část návštěvnosti. Přidali jsme také animace, aby byl web živější a zajímavější. Animace navíc podtrhují důležité části webu. Vytvořené šablony jsme nasadili na náš redakční systém Jarvis a to hlavně proto, že se velmi jednoduše obsluhuje a do budoucna se počítá s přidáním několika jazykových mutací.

Výsledek naší práce

Pár slov od klienta

DigiLabs pro nás zhotovili náš hlavní repre web a s celou zakázkou jsme byli nadmíru spokojeni. Spolupracovali jsme jak s panem Hladíkem, tak s panem Červenkou a v obou případech se nám dostalo okamžité podpory a ochoty u řešení jakékoli situace. Rozhodně DigiLabs doporučujeme a sami budete rádi i nadále spolupracovat 😊

Jana Přidalová, Marketingový manažerka YD Capital

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.