Hotel Saxonia

Luxusní butikový hotel v srdci Karlových Varů.

9dpfaefl2u6urvr-333834302e323238302e36302e38
saxonia
Bez názvu-1

Hotel Saxonia je luxusní butikový hotel v srdci Karlových Varů, nabízející vynikající servis, služby a luxusní italský design pokojů. Je součástí hotelového řetězce Hotelis, se kterým spolupracujeme při tvorbě hotelových webů, které se pyšní moderním designe, uživatelskou přívětivostí, pohodlnou rezervací z webových stránek čí nákupem pobytových balíčku nebo voucherů.

Služby, které jsme poskytli

E-shop Integrace se systémy Grafické práce

Hotel Saxonia je jeden z několika hotelových webů společnosti Hotelis. Cílem projektu bylo navrhnout a vytvořit přehlednou a funkční strukturu webových stránek. Vytvořit design, který bude definovat společnost Hotelis jako celek a bude patrný na všech jednotlivých hotelových webech. Propojit web s rezervačním systémem Bookolo a implementovat e-shop, skrze který je možné zakoupit nabízené pobytové balíčky či poukazy.

E-shop umožňuje prodávat nejen fyzické produkty, ale také vytvářet a editovat šablony elektronických poukazů, což umožňuje hotelu pružně reagovat na aktuální nabídku služeb.

Propojení s rezervačním systémem Bookolo umožňuje návštěvníkům pohodlně vytvořit rezervaci konkrétního pokoje či zjistit jeho dostupnost.

Výsledek naší práce

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.