Dalito

Nezávislý slovenský online magazín

detail_back
detail_main
detail_front

S potěšením předkládáme referenci na úspěšně dokončený projekt webových stránek Dalito, nezávislého online magazínu zaměřeného na společenskou zodpovědnost. Magazín Dalito má za cíl oslovit čtenáře, kteří se chtějí posouvat, vzdělávat a přistupovat zodpovědně ke zkušenostem a úspěchům druhých.

Služby, které jsme poskytli

Redakční systém WordPress

Původně jsme se měli na tomto projektu podílet pouze v roli správců a pomoci s menšími úpravami. Avšak bylo zřejmé, že webová stránka si zaslouží více naší péče. Potřebovala výkonovou optimalizaci a sjednocení grafické podoby, která byla narušena v důsledku mnoha dílčích úprav.

Následně jsme se tedy zaměřili na razantní očistu webu od zbytečných a neefektivních pluginů. Namísto toho jsme webovou stránku sestavili tak, jak by skutečně měla být, s důrazem na výkon a udržitelnost. Paní Tomečková, zakladatelka magazínu, nám poskytla plnou důvěru pro realizaci projektu, a po úspěšném dokončení může redakce soustředit veškeré úsilí na svou hlavní činnost.

V rámci naší práce na webových stránkách Dalito jsme také sjednotili grafický design, aby lépe reprezentoval filozofii magazínu a zjednodušil navigaci pro čtenáře. Výsledkem naší práce je rychlejší, stabilnější a uživatelsky přívětivější prezentace magazínu.

Jsme rádi, že jsme mohli přispět k rozvoji magazínu Dalito. Děkujeme paní Tomečkové za důvěru a těšíme se na možnou budoucí spolupráci.

Výsledek naší práce

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.