HanaBrand

Šití stylových bytových doplňků

detail_back
desktop
detail_front

Měli jsme tu čest pracovat na e-shopu HanaBrand, který nabízí širokou škálu ručně vyráběných bytových doplňků, látek, vonných svíček, olejů a hedvábných šátků. Paní Hana Hladíková, zakladatelka a majitelka HanaBrand, působí na trhu již od roku 2015. Jejím hlavním cílem je přinášet svým zákazníkům radost prostřednictvím jedinečných a kvalitních výrobků, které vznikají v samotném srdci Vysočiny.

Služby, které jsme poskytli

Branding E-shop Redakční systém Jarvis Platební brána Integrace se systémy Logo Tiskoviny Grafické práce

V roce 2020 jsme pro HanaBrand navrhli a vytvořili první verzi e-shopu v našem redakčním systému. Díky úspěchu a spokojenosti klientky jsme v roce 2022 realizovali redesign celého webu, který reflektoval rostoucí potřeby HanaBrand a jejích zákazníků. Paní Hladíková je stále věrná našemu redakčnímu systému, který poskytuje veškeré funkcionality potřebné pro úspěšný provoz e-shopu, automatizaci úkonů a splnění jejích požadavků na celé řešení.

HanaBrand e-shop nabízí mnoho pokročilých funkcí, jako je integrace s platebními bránami, automatické párování plateb na bankovním účtu, napojení na ekonomický systém, hodnocení zákazníků a rozšířené možnosti slevových akcí. Dále jsme implementovali i běžná eshopová rozšíření, jako napojení na různé zbožové srovnávače, sledování skladu, vyhledávání či automatickou konverzi měny. E-shop HanaBrand také zobrazuje nejnovější příspěvky z Instagramu, což umožňuje zákazníkům sledovat aktuální trendy a novinky.

Jsme hrdí na naši spolupráci s HanaBrand a věříme, že nově zrealizovaný web ještě více přispěje k úspěchu tohoto jedinečného e-shopu. Děkujeme paní Hladíkové za důvěru a těšíme se na další spolupráci v budoucnu.

Výsledek naší práce

Pár slov od klienta

Práce s DigiLabs probíhala výborně. Byli jsme nadšeni z designu, rychlé komunikace a s celkovým přístupem při vývoji webu.

Hana Hladíková, majitelka e-shopu

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.