DigiLabs

Kontakt

Najdete nás v Brně.

Chci Vám napsat
ondra červenka

Ing. Ondřej Červenka

Vždy jsme snil o tom, něco v životě vybudovat, něco dokázat. Mít něco vlastního, co bych mohl řídit a dělat věci po svém.

Během studia na vysoké škole jsem našel to, co mi chybělo, dva zbývající články do naší DigiLabs skládačky. A tak jsem se rozhodl společně s těma dvěma, co je najdete pode mnou, založit firmu a tím si začít plnit náš společný sen.

cervenka@digilabs.cz +420 608 238 407
Ing. Petr Hladík

Ing. Petr Hladík

Považuji se za slušného, inteligentního, zodpovědného a sebevědomého člověka.

Naplňuje mě práce na zajímavých projektech, ve kterých vidím jasný potenciál. Práce, která je vykonávána efektivně a jsou za ní viditelné výsledky. U nás mám na starosti vývoj a dbám na to, aby naše řešení byla efektivní a dlouhodobě udržitelná.

Máte zajímavý projekt? Povězte mi o něm víc:

hladik@digilabs.cz +420 603 980 156
Ing. Lukáš Barnet

Ing. Lukáš Barnet

Při studiu Informačního managementu na VUT v Brně jsem přišel na to, že navrhování webů, grafický design a celkově možnost být při práci kreativní, je to, co mě baví, naplňuje a čím se chci živit.

Když jsme se spolužáky (teď již kolegy) řešili, jestli se po škole necháme zaměstnat nebo založíme vlastní firmu a ukážeme své znalosti naplno, neváhal jsem ani sekundu, protože jsem věděl, že dohromady tvoříme velmi dobrý tým, který jednou dokáže velké věci.

barnet@digilabs.cz +420 728 673 793

Líbí se Vám, co jste viděli?

Kontaktujte nás.

Budeme rádi, když nám napíšete. Ale neodbíhejte daleko od telefonu nebo počítače, zakládáme si na svižné komunikaci.

KANCELÁŘ

DigiLabs Software, s.r.o.

Botanická 834/56

602 00, Brno