digi backgroundwavewave mobil

Digilabs.cz

Junák Šlapanice

Český skautský oddíl s více než 200 členy

web dvojka.eu

Pár slov o projektu

Junák Šlapanice je skautský oddíl ze Šlapanic u Brna, jehož vznik se datuje do roku 1919. V současné době čítá něco okolo 200 členů a toto číslo neustále roste. Což je, obzvlášť v dnešní době, velmi překvapivá informace. Díky tomu, že jejich řady čítají tolik členů, bylo nutné některé procesy automatizovat a mít informace o členech na jednom místě. Proto vyvinuli vlastní informační systém s napojením na webové stránky.

Původní webové stránky však byly velmi zastaralé a nevyhovovaly dnešním standardům. Byli jsme tedy požádání o vytvoření moderního designu, který by vystihoval to, co dělají.

human reference

Realizované služby

Přehled služeb, které jsme pro klienta udělali
working peaople
  • Design

    Podle přání jsme vytvořili design, který je moderní, pro uživatele velmi jednoduchý na používání a vyzdvihuje „skautského ducha“. Součástí grafického návrhu bylo i zmodernizování a vektorizace loga.
    Více informací o službě
  • Vytvoření šablon

    Design, který jsme navrhli, byl zároveň námi nakódován. Vznikly tak šablony, které byly později klientem nasazeny na jejich vlastní CMS systém.
    Více informací o službě

Slovo klienta

heart
Jiří H.vedoucí oddílu, Junák Šlapanice
„S výsledkem práce jsme maximálně spokojeni. Oceňujeme perfektní komunikativnost, rychlost zpracování a dodržení předem dohodnutého termínu. Firmu DigiLabs rádi doporučíme dalším zákazníkům.“
Líbí se Vám naše projekty?

Ozvěte se nám.
Rádi pomůžeme zrealizovat i ten Váš.

Ještě, než odejdete, zkuste mrknout na naše další projekty.