Junák Šlapanice

2. skautský oddíl ze Šlapanic u Brna

Junák Šlapanice

Junák Šlapanice je skautský oddíl ze Šlapanic u Brna, jehož vznik se datuje do roku 1919. V současné době čítá něco okolo 200 členů a toto číslo neustále roste. Což je, obzvlášť v dnešní době, velmi překvapivá informace. Díky tomu, že jejich řady čítají tolik členů, bylo nutné některé procesy automatizovat a mít informace o členech na jednom místě. Proto vyvinuli vlastní informační systém s napojením na webové stránky.

Původní webové stránky však byly velmi zastaralé a nevyhovovaly dnešním standardům. Byli jsme tedy požádání o vytvoření moderního designu, který by vystihoval to, co dělají.

Realizované služby

  • 01 UI / UX
  • 02 Design
  • 03 Webdesign
  • 04 Redesign
  • 05 Logo

Slovo Klienta

S výsledkem práce jsme maximálně spokojeni. Oceňujeme perfektní komunikativnost, rychlost zpracování a dodržení předem dohodnutého termínu. Firmu DigiLabs rádi doporučíme dalším zákazníkům.

MUDr. Jiří Hodek, vedoucí oddílu

quotes

Výsledek naší práce

Naše další projekty

Alex by Gianni

Stavba zcela nového modního e-shopu

E-shop

Redakční systém Jarvis

UI / UX

Design

Webhosting

Platební brána

Integrace se systémy

Webdesign

Logo

Tiskoviny

S firmou DigiLabs jsme vytvářeli kompletní návrh webu a branding. Vše jsme průběžně konzultovali a výsledek předčil očekávání. Na týmu DigiLabs oceňuji především kreativní myšlení, přinášení nových nápadů, ochotu řešit problémy a rychlou komunikaci.

Alex Mynářová, majitelka e-shopu

Cyklo Cibulka

Tvorba internetového katalogu pro prémiového prodejce jízdních kol

Redakční systém Jarvis

Webhosting

Katalog

Chtěla bych vyzdvihnout bezproblémovou a rychlou komunikaci – vše bylo řešeno obratem a operativně. Jsme spokojení jak s jednoduchostí administrace, tak i s počátečním zaučením a vysvětlením. Když jsme při administraci něco nevěděli/zapomněli, byl nám postup opakovaně vysvětlen. DigiLabs jsme již mnohokrát doporučili.

Petra Cibulková, majitelka obchodu

Líbí se Vám, co jste viděli?

Kontaktujte nás.

Budeme rádi, když nám napíšete. Ale neodbíhejte daleko od telefonu nebo počítače, zakládáme si na svižné komunikaci.

KANCELÁŘ

DigiLabs Software, s.r.o.

Botanická 834/56

602 00, Brno