Flowelo

Víceúčelový nástroj pro projektový management

Flowelo je inovativní nástroj pro projektový management, který byl vytvořen v roce 2020 jako reakce na rostoucí potřebu efektivního řízení práce v rámci několika pracovních prostorů a měření stráveného času na jednotlivých úkolech. V době svého vzniku nebylo na trhu dostatek komplexních řešení, a proto jsme se pustili do vlastního vývoje.

Během posledních let jsme Flowelo rozšířili o řadu funkcionalit, díky kterým nástroj nabízí širokou škálu možností pro správu projektů, úkolů, pracovníků a jejich časové dostupnosti. Některé z hlavních funkcí zahrnují:

Správa pracovních prostorů

Umožňuje uživatelům spravovat libovolné množství pracovních prostorů, ke kterým se vážou projekty a uživatelé.

Správa projektů

Nabízí vytváření a správu projektů v rámci pracovních prostorů a zvolení manažerů projektu.

Správa úkolů

Umožňuje vytvářet a řídit úkoly v projektech, nastavovat termíny, odhadovaný čas, zodpovědné pracovníky, priority, štítky a přílohy.

Správa pracovníků

Poskytuje možnost přidávat pracovníky do pracovních prostorů, nastavit jim přístupné projekty, hodinovou sazbu a režim účtování.

Pracovní statistiky a výkonnost

Sleduje výkonost pracovníků a umožňuje export reportů do souboru CSV.

Sledování časové dostupnosti

Udržuje aktuální přehled o plánované časové dostupnosti pracovníků a usnadňuje tak plánování a dělbu práce.

Měření času

Měření stráveného času nad zpracovávanými úkoly.

Flowelo je dostupný zdarma a představuje tak ideální řešení pro ty, kteří hledají efektivní způsob řízení projektů bez zbytečné administrativní  a finanční zátěže. S Flowelem můžete snadno spravovat více projektů současně a dosáhnout lepších výsledků s menším úsilím.

I přesto, že Flowelo nikterak nepromujeme, díky našemu doporučení ho začalo využívat již několik společností. Naše aktuální statistiky jsou toho důkazem. Ve Flowelu je již za dobu jeho existence vytvořeno:

23
Pracovních prostorů

207
Projektů

11 303
Úkolů

20 712,38
Zaznamenaných hodin

Hledáte nástroj pro správu projektů a zaujala Vás naše aplikace?

Flowelo můžete využívat zcela zdarma

Vyzkoušet Flowelo

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.