Analytické služby

V oblasti analytických služeb dokážeme nabídnout škálu služeb a řešení, které se zaměřují na optimalizaci Vašeho podnikání. Mezi naše klíčové služby patří:

Analýza webové aplikace a webových stránek

Provádíme důkladné analýzy webových aplikací nebo stránek, identifikujeme slabá místa a doporučujeme úpravy pro pokrytí potřebných funkcionalit, zvýšení rychlosti, zabezpečení a uživatelské přívětivosti.

Analýzy návštěvnosti a uživatelského chování

Využíváme nástroje pro sledování návštěvnosti a analýzy uživatelského chování, abychom identifikovali, jak návštěvníci používají vaše webové stránky a doporučili úpravy pro zlepšení konverzí a celkového zážitku uživatelů.

Analýzy konkurence

Zejména v každém začátku, ať už podnikání či konkrétní realizace projektu, je vhodné vědět jak je na tom Vaše konkurence. Vědět jaké má konkurence produkty, služby, strategie a dokázat tyto užitečné informace přetavit do Vašich konkurenčních výhod.

Implementace analytických nástrojů

Implementujeme analytické nástroje a řešení, které vám umožní sledovat, měřit klíčové ukazatele a dosahovat tak lepších výsledků.

 

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.