Vývoj našich vlastních aplikací

Snažíme neustále inovovat a vytvářet nová řešení nejen pro naše zákazníky, ale i pro sebe. Jedním z našich hlavních zaměření je vývoj aplikací na zelené louce, a proto jsme jich pár vytvořili i pro sebe.

Flowelo

Jedná se o nástroj, který jsme vytvořili během covidové pandemie pro řízení projektů a organizaci práce v týmu. Flowelo je postaveno na jednoduchém principu, kdy hlavním objektem je projekt a vše ostatní se od něj odvíjí.

Flowelo vám umožní vytvářet a měřit čas strávený na jednotlivých úkolech a podúkolech v daném projektu. Díky tomu máte neustálý přehled o tom, kdo na čem pracuje, jak si stojí vaše projekty, a které úkoly nebyly zatím splněny.

Důvěrná schránka

Druhou naší aplikací je Důvěrná schránka. Jedná se o bezplatnou aplikaci, která umožňuje obcím, městům, školám a firmám přijímat anonymní nebo veřejné podněty. Aplikace je založena na principu klasické schránky důvěry, avšak s využitím moderních technologií a postupů. Poskytuje tak spolehlivou cestu k řešení problémů a zajišťuje bezpečnou komunikaci.

S Důvěrnou schránkou mohou uživatelé snadno podávat podněty, oznámení nebo stížnosti, aniž by museli odhalit svou totožnost. Tento systém umožňuje snadné a rychlé řešení problémů.

Na naše aplikace jsme náležitě pyšní a snažíme se je neustále rozvíjet a zdokonalovat. Naše aplikace jsou vytvořeny s důrazem na kvalitu, uživatelskou přívětivost a bezpečnost.

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.