Redakční systém Jarvis

Pro co nejjednodušší správu webu jsme vyvinuli vlastní redakční systém, který se maximálně snaží ulehčit Vaši práci.

Potřebujete…

e-shop, web, blog, galerii, katalog, článek, obecní či školní web? Díky Jarvisu můžete mít cokoli, na co si vzpomenete. Moderně, bezpečně a rychle.

Přehledné, intuitivní a moderní prostředí

Systém má moderní a responzivní design (přizpůsobený pro všechna zařízení), ve kterém se snadno zorientujete.

Vytvořili jsme přehlednou strukturu, díky které nemusíte nic složitě hledat a vše snadno najdete. A to nejen při práci na počítači, ale i pohodlně na mobilním telefonu. Takže i když jste na cestách, editace Vašeho webu pro Vás není překážkou.

Jednoduchá editace skrze grafické rozhraní

Rychlejší způsob editace webu byste hledali jen těžko. Vyvinuli jsme editor, který umožňuje spravovat web přímo z tzv. front-endu (přímo při procházení webu jako běžný uživatel), bez nutnosti hledání požadovaného obsahu v menu redakčního systému. Zkrátka, na co kliknete, to upravujete.

Vysoká úroveň zabezpečení, neustálé aktualizace a nové funkce

Jarvis není o open-source, jeho kód si držíme pod pokličkou jen my, což spolu s mnoha bezpečnostními opatřeními je kombinace, kterou případní hackeři raději přeskočí a vyberou si snadnější cíl.

Neustále pracujeme na vylepšování stávajícího řešení a inovujeme všechny oblasti – jak bezpečnost, tak nové funkce, abychom Vám vždy mohli nabídnout to nejlepší.

Platformu rovněž pravidelně testujeme a zjišťujeme případné nedostatky.

Jednoduchá správa jazykových mutací

Obsah v češtině, English, Deutsche, Español, 中文? Con mucho gusto señor! V systému můžete vytvářet překlady pro libovolné světové jazyky. Váš web se tedy může zobrazovat s lokalizací pro návštěvníky z Česka, Ameriky nebo např. Číny. Každá entita v systému se spravuje přehledně na jedné jediné stránce a to včetně překladů.

Pokročilá cenotvorba

1 000 Kč? € 38? 4 761 ¥? Systém Jarvis umí operovat se všemi světovými měnami, které podporuje Evropská Centrální Banka (ECB). Každý den, co ECB vypíše nové kurzy, jej systém sám okamžitě synchronizuje, tudíž jsou přepočty do ostatních měn vždy aktuální a je jen na Vás, zda systém necháte ceny do ostatních měn přepočítávat automaticky nebo je uvedete manuálně.

Můžete také vytvořit libovolné množství cenových hladin pro konkrétní skupiny uživatelů a uvádět jim rozdílné ceny a slevy.

Váš e-shop tak bude kompletně připraven na B2C i B2B řešení.
Samozřejmostí je také kontrola DIČ v Evropském centrálním systému výměny informací o DPH.

Kontrola skladu a správa produktů

Nemusíte si lámat hlavu s dostupností produktů a jejich množstvím na skladě. Systém vše hlídá a v případě nízkého skladového množství Vás upozorní, abyste včas stihli doplnit zásoby, než se produkt vyprodá.

Platební brána a slevové kupony samozřejmostí

V dnešní době mít e-shop bez platební brány, to je jako jít běhat s jednou botou. Jde to, ale není to ono. Proto náš systém podporuje ty nejlepší platební brány na českém trhu – GoPay a Stripe, díky kterým můžete spolehlivě přijímat platby z celého světa. V případě, že byste chtěli jinou platební bránu, není problém ji implementovat.

Všichni rádi nakupujeme se slevou, proto možnost používání velice oblíbených slevových kuponů je nedílnou součástí Jarvisu. A samozřejmě zdarma, ne za měsíční paušál jako v případě mnoha jiných redakčních systémů.

Propojení se softwarem třetích stran

Používáte vlastní účetní systém a požadujete, aby komunikoval s Vaším e-shopem? Chcete, aby se u Vás zákazníci mohli registrovat přes formulář? Potřebujete web napojit na analytické nástroje, cenové srovnávače nebo přidat chat se zákazníky? Není problém. To vše a ještě mnohem více můžete mít díky našemu redakčním systému Jarvis.

Marketing-ready

S Jarvisem je marketing hračka. Je připraven pro implementaci marketingových a analytických nástrojů, díky kterým můžete sledovat chování uživatelů na Vašem webu a na základě těchto dat tak web neustále vylepšovat, aby měl co nejlepší konverze.

Chcete také webovou aplikaci na Jarvisu?

Líbí se Vám, co jste viděli?

Kontaktujte nás.

Budeme rádi, když nám napíšete. Ale neodbíhejte daleko od telefonu nebo počítače, zakládáme si na svižné komunikaci.

KANCELÁŘ

DigiLabs Software, s.r.o.

Botanická 834/56

602 00, Brno