ZŠ Štíty

Základní škola s kapacitou 450 žáků.

ZŠ Štíty

Velice rádi jsme se podíleli na tvorbě nového webu pro Základní školu ve Štítech. Moderní design stránek dodává webu nadčasový vzhled. Zároveň také splňuje zákon č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek. Samozřejmostí je také responzivita pro různé typy zařízení.

Realizované služby

  • 01 Redakční systém Jarvis
  • 02 UI / UX
  • 03 Webhosting
  • 04 Webdesign
  • 05 Responzivita
  • 06 Přístupnost

Slovo Klienta

Se spoluprací s firmou Digilabs mám vynikající zkušenost, kterou naše škola získala při tvorbě nových webových stránek naší školy. Firma Digilabs reagovala okamžitě na naše podněty a požadavky, které vždy zrealizovala velice rychle, smysluplně a zodpovědně. Celkový přístup byl velice vstřícný, profesionální a každé osobní setkání proběhlo v přátelské atmosféře. Velice rádi bychom firmu Digilabs doporučili všem, kteří hledají skvělou spolupráci, profesionální přístup, rychlé jednání, tvůrčí atmosféru a spolehlivost. Toto vše firma Digilabs nabízí svým klientům a takto naše vzájemná spolupráce bude i nadále pokračovat. Děkujeme a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka

quotes

Výsledek naší práce

Naše další projekty

SBOŠ - Otevřené školy

Nový web pro Síť brněnských otevřených škol

Redakční systém Jarvis

UI / UX

Webhosting

Webdesign

Responzivita

Přístupnost

Interns

Návrh nového designu pro web se studentskými stážemi

UI / UX

Webdesign

Díky DigiLabs dostáváme od návštěvníků pozitivní zpětnou vazbu na vzhled našeho webu. Realizace byla profesionálně odvedená, rychlá a cenově pro náš studentský projekt přijatelná. Až bude potřeba náš web rozšířit, rozhodně se na DigiLabs obrátíme znovu.

Ondřej Buček, CTO

Líbí se Vám, co jste viděli?

Kontaktujte nás.

Budeme rádi, když nám napíšete. Ale neodbíhejte daleko od telefonu nebo počítače, zakládáme si na svižné komunikaci.

KANCELÁŘ

DigiLabs Software, s.r.o.

Botanická 834/56

602 00, Brno