ARP racing parts

Výroba a vývoj závodních komponentů a doplňků pro motocykly

ARP racing parts

ARP racing parts je česká společnost zabývající se vývojem a výrobou závodních komponentů a doplňků pro motocykly, které prodává do celého světa. Na nás se obrátila s žádostí o kompletně nový e-shop, který bude splňovat jejich specifické požadavky. Mezi ně patří například na míru vytvořený affiliate program, dynamický přepočet měn podle kurzu ECB, napojení na účetní systém, dvojjazyčné filtrování produktů, produkty s širokým výběrem variant a v neposlední řadě responzivní design obsahující prvky spjaté se závoděním motocyklů.

Realizované služby

  • 01 E-shop
  • 02 Redakční systém Jarvis
  • 03 UI / UX
  • 04 Webhosting
  • 05 Platební brána
  • 06 Integrace se systémy
  • 07 Webdesign
  • 08 Responzivita

Výsledek naší práce

Naše další projekty

ZŠ Štíty

Nový web pro základní školu ve Štítech

Redakční systém Jarvis

UI / UX

Webhosting

Webdesign

Responzivita

Přístupnost

Se spoluprací s firmou Digilabs mám vynikající zkušenost, kterou naše škola získala při tvorbě nových webových stránek naší školy. Firma Digilabs reagovala okamžitě na naše podněty a požadavky, které vždy zrealizovala velice rychle, smysluplně a zodpovědně. Celkový přístup byl velice vstřícný, profesionální a každé…

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka

8lmrd7e417jn7zq

Derma Blansko

Zcela nový web pro dermatovenerologickou ambulanci v Blansku

Redakční systém Jarvis

UI / UX

Webhosting

Webdesign

Responzivita

bt479s7a7r74g0r

Líbí se Vám, co jste viděli?

Kontaktujte nás.

Budeme rádi, když nám napíšete. Ale neodbíhejte daleko od telefonu nebo počítače, zakládáme si na svižné komunikaci.

KANCELÁŘ

DigiLabs Software, s.r.o.

Botanická 834/56

602 00, Brno