ZŠ Oskol Kroměříž

Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvková organizace

ZŠ Oskol Kroměříž

Další z nových webů, které jsme realizovali byl pro Základní školu Oskol v Kroměříži. Hlavními rysy je žluto modrá grafika, která byla stanovena na základě školních barev. Celý web byl vytvořen za spolupráce paní ředitelky, která se svými připomínkami podílela na celé realizaci. 

Web obsahuje aktuality, speciální sekci úspěchy žáků, rychlé odkazy formou bannerů, fotogalerie a další.

Realizované služby

  • 01 Redakční systém Jarvis
  • 02 UI / UX
  • 03 Webhosting
  • 04 Webdesign
  • 05 Responzivita
  • 06 Přístupnost

Slovo Klienta

Spolupráce s pracovníky firmy Digilabs.cz byla přesně taková, jakou nám slibovali – příjemná, vstřícná a vedená k oboustranné spokojenosti. Firma mě zaujala již svými vlastními webovými stránkami. K navázání spolupráce mě ale přesvědčily především přehledně zpracované reference. Příprava na vytváření webových stránek probíhala velmi efektivně a konzultanti převedli naši představu do reality bez zádrhelů a potíží. Rychlá a operativní komunikace, okamžité řešení sporných otázek a nepřetržitá podpora jsou pak „třešničkou na dortu“ celkového obrazu firmy. Představu o ideálním školním webu jsme ve škole hledali poměrně dlouho. Nyní jsme konečně spokojeni. Jednoduchá a přehledná administrace nám dává také řadu možností, jak s minimální časovou náročností web naplňovat a aktualizovat.

Mgr. Hana Ginterová, ředitelka

quotes

Výsledek naší práce

Naše další projekty

ZŠ Štíty

Nový web pro základní školu ve Štítech

Redakční systém Jarvis

UI / UX

Webhosting

Webdesign

Responzivita

Přístupnost

Se spoluprací s firmou Digilabs mám vynikající zkušenost, kterou naše škola získala při tvorbě nových webových stránek naší školy. Firma Digilabs reagovala okamžitě na naše podněty a požadavky, které vždy zrealizovala velice rychle, smysluplně a zodpovědně. Celkový přístup byl velice vstřícný, profesionální a každé…

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka

ZŠ a MŠ Moravec

Nový web pro základní a mateřskou školu v Moravci

Redakční systém Jarvis

UI / UX

Webhosting

Webdesign

Responzivita

Přístupnost

Spolupráce probíhala hladce, navržený systém je intuitivní a firma dokázala vše přizpůsobit našim požadavkům. Předla nám data z původních stránek, reagují na naše dotazy a požadavky na pomoc.

Mgr. Veronika Pechová

Líbí se Vám, co jste viděli?

Kontaktujte nás.

Budeme rádi, když nám napíšete. Ale neodbíhejte daleko od telefonu nebo počítače, zakládáme si na svižné komunikaci.

KANCELÁŘ

DigiLabs Software, s.r.o.

Botanická 834/56

602 00, Brno