Webové stránky a webdesign

Základním stavebním kamenem každé on-line prezentace jsou webové stránky. V rámci našich služeb tvoříme přehledné a uživatelsky přívětivé webové stránky, na kterých se návštěvníci dokáží snadno orientovat. Vzhledem k tomu, že v současnosti většina návštěvnosti webových stránek pochází z mobilních telefonů, jsou naše weby navrženy tak, aby byly responzivní a přizpůsobené pro všechna zařízení a optimalizujeme je pro různé prohlížeče, aby byla zajištěna co nejlepší možná kompatibilita a funkčnost.

Klíčovým prvkem každé spolupráce je komunikace. Zapojíme Vás do celého procesu vývoje, takže budete mít kompletní přehled o postupu práce. Touto formou také získáme veškeré potřebné informace, abychom vytvořili dílo, které bude odpovídat vašim představám a splňovat vaše požadavky a cíle.

1. První kafe je na nás

Na našem prvním setkání se potkáme u šálku dobré kávy, kde společně probereme Vaše požadavky a potřeby. Zároveň Vám také představíme možnosti, které nabízíme, a technologie, se kterými pracujeme.

2. Analýza požadavků a návrh struktury

Na základě Vašich potřeb a dat z analytických nástrojů navrhneme optimální strukturu webu a vybereme vhodný redakční systém. Nejčastěji používáme náš vlastní redakční systém Jarvis nebo starý dobrý Wordpress.

3. Drátěný model nebo-li wireframe

Začínáme kreslit. V tomto kroku vytvoříme wireframy pro všechny unikátní strany. Navrhneme rozložení komponent a obsahu pro jednotlivé strany a jejich vzájemné propojení. 

4. Grafický návrh

Z vytvořených wireframů grafik vykouzlí vizuální podobu Vašich nových webových stránek.

5. Kódování šablon, programování a nasazení redakčního systému

Návrh webovek vezmeme a přepíšeme do jazyka, kterým hovoří webové prohlížeče a naši kodéři. Hotové šablony následně nasadíme na redakční systém, abyste měli veškerý obsah pod kontrolou.

6. Testování

Celý web před jeho spuštěním důkladně otestujeme, změříme jeho výkon a vychytáme poslední mouchy.

7. Předání a zaškolení

A jsme v cíli! Nyní zbývá už jen Vaše zaškolení pro práci s redakčním systémem a spuštění webu.

Našli jste tu pravou službu pro Vás?

V tom případě nás stačí už jen kontaktovat

Kontaktujte nás

Zajímá Vás něco?

Pokud máte projekt nebo zájem o spolupráci, rádi se s vámi podělíme o naše nápady a možnosti, jak Vám můžeme pomoci. Těšíme se na Vaši zprávu.